Внаслідок несподіваного зливового дощу в Гімалаях загинуло 46 осіб.


У результаті раптового сильного дощу в індійському Кашмірі загинуло щонайменше 46 осіб, а понад 200 людей вважаються зниклими безвісти. Це вже другий випадок стихійного лиха в Гімалаях за трохи більше ніж тиждень.

Подія відбулася в Часоті, що розташована в окрузі Кіштвар, повідомляють місцеві засоби інформації. Ця локація є відомою зупинкою на популярному паломницькому шляху.

Місцеві новини продемонстрували, як жителі села в сльозах відчувають страх, коли вода охоплює їхні домівки.

Місцевий урядовець розповів Reuters, що повінь знищила вуличну кухню та охоронний пункт, які діяли в селі, що є зупинкою на паломницькому маршруті до храму Мачайл Мата. За його словами, "багато паломників зібралися на обід, і їх затопило".

Мачайл ятра — це відоме паломництво до високогірного святині Мачайл Мата, яка є однією з форм богині Дурги. Паломники вирушають до храму з Часоті, де завершується автомобільний рух.

Трагічна подія відбулася трохи більше тижня після того, як потужні повені та зсуви знищили ціле село в гімалайському штаті Уттаракханд.

Як повідомляло видання OBOZ.UA, наприкінці липня місто Нетішин у Хмельницькій області зазнало серйозних наслідків від негоди. Внаслідок інтенсивного дощу практично всі вулиці опинилися під водою, а в деяких районах спостерігалося зникнення електропостачання. У деяких місцях вода сягала до поясу.

Related posts