"Далгакиран Україна" успішно завершила реалізацію проєкту з ядерної безпеки для Атомної електростанції Вірменії.
Компанія "Далгакиран Україна" оголосила про завершення тестування та випробування дизель-генераторного обладнання для Атомної електростанції Вірменії.
Як повідомили в прес-службі української компанії, отримано остаточний сертифікат, що засвідчує своєчасне і якісне виконання всіх робіт, а також успішне тестування обладнання.
"Ми відчуваємо величезну гордість за те, що змогли завершити цей проект у заплановані терміни. Навіть в умовах повномасштабного вторгнення, бойових дій, логістичних труднощів та нестачі електроенергії, наші співробітники невпинно виконували свої обов'язки, аби реалізувати замовлення вчасно. Цей проект яскраво ілюструє високу якість продукції, виготовленої в Україні, яка, незважаючи на складнощі, відповідає всім міжнародним стандартам і залишається конкурентоспроможною на глобальному ринку", - зазначив директор компанії "Далгакиран Україна" В'ячеслав Дінков.
Нагадаємо, що в січні 2024 року компанія "Далгакиран Україна" в партнерстві з ES Group Europe S.R.O. здійснила постачання шести мобільних дизель-генераторів і супутнього обладнання для Вірменської АЕС. Ці вироби були виготовлені на замовлення в рамках Програми ядерної безпеки INSC Європейського Союзу, що реалізується в Вірменії.
Після катастрофи на атомній електростанції Фукусіма в березні 2011 року, усім ядерним електростанціям Європи було рекомендовано провести стрес-тести. Аналіз, проведений на Вірменській АЕС, виявив потребу в придбанні незалежних альтернативних джерел енергії.
Тоді оператор ядерної енергетики Вірменії оголосив про проведення тендеру на придбання та монтаж автономних альтернативних джерел електропостачання. Переможцями тендеру стали українська фірма "Далгакиран Україна" і ES Group Europe S.R.O. Згідно з умовами тендеру, компанії мали забезпечити постачання, налаштування та введення в експлуатацію дизельних генераторів та супутнього обладнання в період з 2021 по 2024 роки.
Восени 2023 року на майданчику в Києві були успішно проведені випробування обладнання за участю представників Вірменського оператора з ядерної безпеки, Вірменської АЕС і представника AOSA.