Федеральне бюро розслідувань займається розслідуванням загрозливих листів, отриманих членами виборчих комісій.
Федеральне бюро розслідувань попередило виборчі комісії бути напоготові після того, як листи з погрозами, які містили підозрілі речовини, були надіслані в офіси кількох державних секретарів по всій країні.
Цю інформацію оприлюднило NBC News, передає "Європейська правда".
Представник правоохоронних органів підтвердив журналістам видання, що члени виборчих комісій щонайменше шести штатів отримали пакунки 16 вересня. Він акцентував, що наразі жоден з пакунків не містив небезпечних матеріалів.
"Невідомі відправники націлилися на державних секретарів, офіси генерального прокурора та виборчі установи в штатах Небраска, Айова, Канзас, Теннессі, Вайомінг і Оклахома."
У зворотній адресі на пакунках як ідентифікація відправника було вказане "U.S.T.E.A.", що означає "Армія знищення зрадників США".
Згідно з інформацією, опублікованою в одному з видань, 17 вересня в Канзасі відбувся інцидент, внаслідок якого було проведено евакуацію офісу державного секретаря, а також офісів у штатах Айова та Оклахома.
У заяві Федерального бюро розслідувань зазначено, що організація "співпрацює з партнерами для з'ясування кількості надісланих листів, а також для визначення осіб, які за ними стоять, та причин їх надсилання".
У спільному релізі, представленому ФБР та Службою поштової інспекції США, підкреслюється, що "правоохоронні органи активно займаються перевіркою всіх листів до моменту їх доставки".
Американські правоохоронні органи підкреслюють, що всі пакунки з підозрілими речовинами мають розглядатися як потенційно небезпечні. Вони рекомендують дотримуватись затверджених протоколів безпеки в таких випадках.
Крім того, у ФБР повідомили, що займаються визначенням загальної кількості надісланих повідомлень.
Як відомо, раніше Міністерство фінансів США наклало санкції на менеджмент RT та пов'язані з ним компанії через спробу втручання в американські президентські вибори.
Американське Міністерство юстиції також висунуло обвинувачення проти двох співробітників цього пропагандистського телеканалу за невиконання вимог, що стосуються іноземних агентів, а також за відмивання коштів.
Не так давно Путін висловив думку, що його улюбленим кандидатом на президентських виборах у США був Джо Байден. Проте, оскільки Байден вирішив зняти свою кандидатуру і запропонував Камалу Гарріс як свою наступницю, Російська Федерація також висловила готовність підтримати її.
У Білому домі закликали Москву зупинити своє втручання у президентські вибори в США.