Гетманцев має намір звільнити віцепрем'єра Федорова, -- заявила Кухар.


Економіст Михайло Кухар висловив думку, що голова фінансового комітету парламенту Данило Гетманцев намагається знизити репутацію віцепрем'єра з питань цифрової трансформації Михайла Федорова та ініціативи "Дія Сіті". Цю інформацію він опублікував на своїй сторінці в соціальних мережах.

"Саме існування "Дія Сіті", а також опубліковані дані про 55 млрд грн податків, сплачених українською IТ-спільнотою, були останні чотири роки головним доказом хибності антиподаткової політики Гетманцева, яку він системно проводить уже сім років -- на горе всьому українському бізнесу", -- написав Кухар.

На його думку, окремі інциденти серед більш ніж трьох тисяч учасників "Дія Сіті" слугують приводом для критики самої системи.

"Замість того, щоб позбавити статусу кілька компаній, він узагальнює негатив і прагне ліквідувати саму екосистему "Дія Сіті" та послабити позиції Федорова -- розсадник лібералізму з низькими податками для IТ", -- вважає економіст.

Кухар підкреслив, що під управлінням Федорова втілюється не лише ініціатива "Дія Сіті", а й інші ключові проекти для держави, серед яких і Brave1.

"Мене ця позиція Гетманцева не шокує. Я прямо чую, як на Лубянці відкорковують шампанське, щоб йому й цього разу вдалося", -- підсумував він.

Раніше "ФАКТИ" писали про те, що Михайло Федоров розповів про механізм боротьби з телефонним спамом, шахрайством та рекламою.

Related posts