Ілон Маск ухвалив рішення відкрито відповісти Євросоюзу.
Ще 7 грудня команда мільярдера почала заважати відкритій діяльності Європейської комісії.
7 грудня представник компанії Нікіта Бієр офіційно підтвердив, що рекламний аккаунт Єврокомісії "заблоковано".
За його інформацією, основною причиною такого рішення є те, що Єврокомісія, як стверджують, намагалася розширити охоплення свого повідомлення про штраф для платформи, використовуючи один з інструментів Ad Composer.
Більш того, команда Маска звинувачує Європейську комісію в тому, що вона намагалася "опублікувати посилання, яке вводить в оману користувачів, формуючи у них хибне враження, що це відеоматеріал, і штучно підвищити його видимість".
Важливим є те, що 5 грудня Єврокомісія наклала штраф у розмірі 120 мільйонів євро на соціальну мережу Ілона Маска під назвою Х через порушення європейських норм щодо онлайн-контенту.





