Переваги тривалої подорожі: чим можна зайнятися пасажирам в автомобілі.


Безсумнівно, досвідчені мандрівники мають свої способи, як зменшити час на тривалих маршрутах, і кожен з нас володіє унікальною фантазією та фінансовими ресурсами. Однак у цьому випадку ми хочемо поділитися своїм досвідом автожурналістів, щоб зробити ваші далекі подорожі більш приємними та вигідними, не витрачаючи зайвих коштів.

Залучення до управління автомобілем у ролі штурмана – це безперечно вдала ідея. Навіть якщо в автомобілі є GPS-навігатор різного типу, присутність уважного штурмана може суттєво покращити процес. Він зможе зв'язувати дані з екрану з реальною місцевістю та контролювати актуальність карт. Крім того, водіям буде корисно отримувати рекомендації щодо вибору смуги на розв'язках або стратегічні поради щодо маршруту.

Скажімо, іноді тільки людина-навігатор може вчасно зрозуміти, що GPS веде машину на недобудовану чи розбиту фурами окружну дорогу, або, навпаки, заганяє вас у завантажений маршрутками центр транзитного міста. Нарешті, далеко не завжди на цифрових картах позначені брендові АЗС, де можна відпочити, заправити машину і "заправитись" пасажирам - штурман може слідкувати і за цим питанням. Так чи інакше, постійний аналіз маршруту допоможе пасажиру чимось зайняти голову, і дорога не здаватиметься довгою.

Навіть під час ділової поїздки можна додати елементи туризму. Наша країна, як і сусідні, насичена живописними пейзажами та різноманітними культурними пам'ятками, тому просто не можна ігнорувати цікаві місця, які заслуговують на увагу. Якщо заздалегідь обміркувати свій маршрут, можна знайти корисну інформацію в інтернеті та дізнатися більше про регіони, які ви плануєте відвідати. Це дозволить вам стати гідом для своїх колег або супутників під час подорожі. У найкращому випадку, варто підготувати план з'їзду з основної дороги, щоб хоча б на короткий час відвідати визначні місця та поділитися цими знаннями з усіма, хто подорожує разом з вами.

Сучасні авто дуже часто дозволяють перетворити їх салон якщо не на офіс, то на робоче місце "білого комірця". І за наявності ноутбуку з належними характеристиками в машині можна працювати навіть на ходу. При тому, якщо в машині немає розетки 220 В, підзаряджати ноут можна на автозаправних комплексах, де є кав'ярні - зазвичай, доступні розетки там є. Так, для повного зарядження батареї ноутбуку треба більше години, але велику долю ємності посаджений акумулятор відновлює саме в перший період після підключення до розетки - така властивість усіх літій-іонних батарей.

Звісно, не зайве підкреслити, що більшість українських доріг забезпечені хорошим покриттям мережі GSM, в тому числі 3G та 4G. Тому рекомендується заздалегідь перевірити, щоб на вашому смартфоні, який буде використовуватися для створення Wi-Fi точки доступу, був достатній баланс на рахунку перед поїздкою.

На завершення хочемо підкреслити, мабуть, одне з найважливіших зауважень: під час тривалої подорожі не рекомендується спати. По-перше, це може призвести до ненавмисного розслаблення не лише пасажирів, а й водія. По-друге, особа, що заснула в автомобілі, може зазнати серйозніших наслідків у разі дорожньо-транспортної пригоди або іншої критичної ситуації, в порівнянні з тими, хто залишається в активному стані. Крім того, в разі раптового маневру, людині, яка уважно стежить за дорогою, легше адаптуватися і швидше зреагувати на зміни.

Є безліч способів провести час у дорозі, але, як досвідчені мандрівники, ми рекомендуємо вам зосередитися на "туристичному" аспекті подорожі. Автомобіль, як вид транспорту, надає найбільшу свободу, тому варто скористатися шансом відкривати нові горизонти і дізнаватися більше про свою країну та регіони, які ви проїжджаєте. Не втрачайте можливість насолодитися кожною миттю шляху!

Related posts