Німецькі ультраправі прагнуть "поліпшити свою поведінку", аби залучити більше виборців.

Німецька крайня права партія "Альтернатива для Німеччини" ("АдН") спробує "виправити манери", намагаючись розширити електоральну базу і наблизитися до мети - здобути владу у країні.
Цю інформацію подано в матеріалі The Financial Times, як повідомляє "Європейська правда".
На закритій зустрічі, що відбудеться цими вихідними, депутатів партії, яка зайняла друге місце на національних виборах у лютому, запросять дати свою підтримку новому кодексу етики.
У матеріалі, створеному головним організатором парламентської фракції "АдН" Штефаном Бранднером, підкреслюється необхідність дотримання депутатами "єдиної та поміркованої позиції" в Бундестазі. Це має на меті зміцнити довіру до фракції, яка здобула суперечливу репутацію через агресивну поведінку своїх членів.
Кодекс включає положення, що стосуються конфлікту інтересів і корупції, внаслідок серії скандалів, пов'язаних із звинуваченнями на адресу депутатів "АдН" у отриманні фінансування з Росії та Китаю.
Кількість дисциплінарних зауважень у Бундестазі досягла найвищого рівня з часів Другої світової війни саме в попередньому скликанні. Дві третини з них були адресовані депутатам "АдН", яких неодноразово критикували за вислови на кшталт "дитячий убивця", "брехун" і "лицемір" на адресу політичних опонентів.
Партія прагне здобути перемогу на наступних загальнонаціональних виборах, запланованих на 2029 рік.
Один з керівників "АдН" поділився з виданням, що нові правила розроблені з метою залучення нових виборців та зміцнення досягнутого успіху, який становить 21% підтримки на цьогорічних виборах.
За інформацією цього чиновника, "АдН" прагне зменшити опір співпраці з її боку з партіями мейнстриму, особливо з консервативним Християнсько-демократичним союзом (ХДС).
Нагадуємо, що нещодавно в Німеччині зросли вимоги про заборону партії, оскільки Федеральне відомство з охорони конституції (BfV) перейшло до класифікації "Альтернативи для Німеччини" (АдН) як "підтвердженої правоекстремістської" організації, підвищивши її статус з "підозрюваної".
Однак згодом BfV призупинило класифікацію, поки "АдН" продовжує судовий процес.