Новий смартфон від TCL оснащений дисплеєм, що імітує текстуру паперу, а також режимом, який дозволяє пристрою працювати до 26 днів без підзарядки.
Дмитро Джугалик Автор новин видання "Межа". Пишу про те, чим сам активно захоплююся, а саме технології, ігри та кіно.
TCL, провідний виробник дисплейних технологій, представив новий смартфон - NXTPaper 70 Pro. Пристрій оснащений екраном NXTPaper 4.0, що підтримує кілька режимів відображення, один з яких забезпечить до 26 днів роботи.
Основною характеристикою NXTPaper 70 Pro є вдосконалений "паперовий" екран та спеціальна кнопка NXTPaper, що дає змогу змінювати різні режими відображення: Color Paper Mode, Ink Paper Mode і Max Ink Mode. У Max Ink Mode дисплей переходить у повністю монохромний режим, що дозволяє читати до семи днів без підзарядки або користуватися пристроєм до 26 днів у режимі очікування.
Окрім цього, режим Max Ink пропонує велику колекцію попередньо завантажених книг та штучно-інтелектуальні інструменти для читання, такі як AI Outline, AI Q&A, AI Audiobook та AI Podcast. Ви можете легко перемикатися між режимами в будь-який час.
Що стосується інших характеристик, NXTPaper 70 Pro укомплектовано процесором MediaTek Dimensity 7300, який працює в парі з 8 ГБ оперативної пам'яті та забезпечує до 512 ГБ вбудованого сховища. Смартфон також має акумулятор ємністю 5200 мА∙год, що підтримує зарядку потужністю 33 Вт, а також має захист від води та пилу згідно зі стандартом IP68. Крім цього, пристрій обладнаний основною камерою на 50 Мп з оптичною стабілізацією та селфі камерою на 32 Мп.
TCL NXTPaper 70 Pro стане доступним у лютому в Європі, регіоні Азійсько-Тихоокеанському, Північній Америці, на Близькому Сході, в Африці та Латинській Америці. Вартість моделі з 256 ГБ пам’яті разом із аксесуарами становитиме €339, тоді як версія на 512 ГБ обійдеться в €389. Крім того, покупці зможуть додатково придбати чохол-стенд та стилус T-Pen.
Як повідомляє The Verge, компанія TCL анонсувала новий пристрій з інноваційним "паперовим" екраном - Note A1 NXTPaper. Хоча Note A1 зовні схожий на планшет, його функціональність є дещо обмеженою, адже він більше призначений для використання як автономний інструмент для записів.
Note A1 NXTPaper оснащений 11,5-дюймовим екраном і функціонує на спрощеній версії операційної системи Android, яку TCL адаптувала для підтримки декількох програм, таких як Microsoft Edge та Outlook, без можливості використання Google Play.
У комплекті постачається стилус T-Pen Pro, що забезпечує тактильний зворотний зв'язок, змінюючись залежно від обраного інструмента. Пристрій також включає в себе інтелектуальні інструменти для письма, помічника для розпізнавання рукописного тексту, фізичну кнопку "Додому" та ряд інших функцій. Офіційна вартість становить $549, але попередні замовлення на платформі Kickstarter починаються з $419. Запуск пристрою планується на кінець лютого.




