Absolutely! Please provide the text you'd like me to rephrase, and I'll be happy to create a unique version for you.

Відповідно до даних цього джерела, з 2014 року Росія переживає наслідки санкцій, але встигла пристосуватися до нових умов.
Заява президента США Дональда Трампа щодо можливого введення нових санкцій проти Росії і підвищення мит не викликала особливого резонансу серед населення.
Ці відомості розповсюджує інформаційна агенція Associated Press.
Згідно з інформацією з численних джерел, обсяги російського експорту до США настільки малі, що навіть у разі його повного припинення, навряд чи це суттєво вплине на економіку Російської Федерації.
У 2024 році обсяги торгівлі між Росією та США знизилися до 2,8 мільярда доларів, що свідчить про значний спад у порівнянні з 14,4 мільярда доларів у 2022 році. Це підкреслює тривалу тенденцію до скорочення російського експорту, яка спостерігається вже понад п’ять років. До того ж, Росія потрапила до числа країн, які піддаються найсуворішим економічним санкціям, разом з Іраном і Північною Кореєю.
За останні три роки російське суспільство спостерігало за помітним впливом цього явища, попри те що найжорсткіші обмеження були запроваджені ще в 2014 році.
Виходячи з інформації, отриманої з кількох джерел, реалізована стратегія, скоріше за все, не вплине суттєво на оточення Путіна.
Варто підкреслити, що Трамп висловив бажання ініціювати переговори з Путіним, намагаючись знайти нові шляхи для мирного вирішення цієї нелегкої ситуації.
Якщо в найближчому майбутньому США та Росія не знайдуть спільну мову, президент Сполучених Штатів оголосив про наміри підвищити податкові ставки, ввести нові мита на імпорт та запровадити обмеження на всі товари, що надходять з Росії та інших держав, які беруть участь у цьому конфлікті.