Absolutely! Just share the text you’d like me to rework, and I’ll generate a new and unique version for you.


За останні 24 години українські військові провели низку успішних кампаній, внаслідок яких було знищено дві системи протиповітряної оборони та ліквідовано 183 ворожих безпілотників.

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом Збройних Сил України, вночі з 12 на 13 січня війська Росії зазнали значних втрат, які, за попередніми оцінками, можуть досягати близько 1510 осіб.

Запрошуємо вас ознайомитися з даними щодо втрат супротивника, зафіксованими в період з 24 лютого 2022 року по 13 січня 2025 року:

Як було згадано раніше, підрозділи Головного управління розвідки провели добре сплановану операцію, під час якої була знищена повітряна ціль. Для досягнення цього успішного результату застосували ударний морський дрон Magura V5, оснащений ракетною системою.

Розвідувальні підрозділи ефективно знищили інфраструктурні та логістичні об'єкти, що перебували під контролем російських військ.

Related posts