Орбан висловив свою думку щодо Зеленського під час саміту НАТО.


Відсутність президента України на закритому засіданні керівників НАТО є "яскравим сигналом", підкреслив представник угорського уряду.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан знову привернув увагу своїми суперечливими висловлюваннями. Він заявив, що деякі країни-члени НАТО, за його словами, "не бажають бачити" президента України Володимира Зеленського на майбутньому саміті Альянсу в Гаазі (Нідерланди). Цю інформацію поширила угорська газета, близька до уряду, Magyar Nemzet.

"Представники США, Туреччини, Словаччини та нашої країни однозначно висловили своє бажання не брати участі в переговорах з паном Зеленським у контексті НАТО," - підкреслив він.

Орбан висловив думку, що відсутність Зеленського на закритій зустрічі лідерів НАТО, запланованій на 25 червня, є "явним сигналом", додавши, що це, мовляв, "не є випадковістю".

"У сфері дипломатії ключовим моментом є не те, де ви присутні, а де відсутні. Це має більше значення. І саме такою є ця ситуація," - запевнив Орбан.

Прем'єр-міністр Угорщини підкреслює, що для його держави важливо "не входити до жодного інтеграційного об'єднання з Україною", будь то НАТО або Європейський Союз.

Відомо, що Віктор Орбан у своїх промовах час від часу зображує Україну та українців у негативному світлі, стверджуючи, що вони, нібито, становлять загрозу для угорського народу. Наприклад, у травні цього року, перебуваючи на посту прем'єра Угорщини з 2010 року, Орбан заявив, що найбільшою небезпекою для угорців сьогодні є перспектива вступу України до Європейського Союзу.

Орбан активізував антиукраїнську кампанію перед виборами.

Related posts