Вшанування пам'яті стрільця Олександра Сокура, котрий носив позивний "Док".


Обожнював ліпити вареники, але довелося схопитися за автомат.

Друзі та знайомі звали його просто "Добряк", а після проходження курсів з медичної бойової підготовки він отримав позивний "Док". Найбільше на світі цей чоловік обожнював готувати: вареники, пельмені, пироги з різними начинками — це було не лише хобі, а й спосіб відпочинку та розслаблення.

Але через війну Олександр був змушений взяти до рук зброю і стати на захист держави, розповідає Жмеринка City.

З травня 2022 року чоловік стримував окупантів як стрілець, помічник гранатометника 2-го механізованого взводу 7-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону.

23 жовтня 2023 року отримав поранення, згодом проходив лікування у п'яти різних медичних установах. Його шлях реабілітації був тривалим, проте, на жаль, відновити здоров'я не вдалося. Він почав погано чути і вже не міг швидко реагувати на різноманітні загрози.

Олександр трагічно загинув в останній день лютого 2024 року через артилерійський обстріл у населеному пункті Бердичі, що знаходиться в Покровському районі Донецької області.

Дружина Лариса каже, що він відчував, що не повернеться з останнього виходу на позиції і говорив про це, адже після поранення зовсім погано чув і не міг нормально орієнтуватися.

"Саша приїхав до нас у відпустку на два тижні і привіз подарунки для всіх. Ми провели час разом... Він подарував мені каблучку, а своїй сестрі Наталі — колечко, та нашій донечці Владі — браслетик. Це сталося на День святого Валентина. Саша не хотів їхати назад до Донецька, наче відчував тривогу. Я не вірю в прикмети, але в ніч з 28 на 29 лютого племінниці наснився сон про випадіння зуба, а у сестрички з подарованого колечка випав камінчик... Після цього Саша більше не виходив на зв'язок", - ділиться жінка.

Перед початком війни Олександр був зайнятий на водоканалі, де майстерно розробляв архітектурні проекти. Він вирізнявся винятковими математичними талантами і вмів бездоганно орієнтуватися в навколишньому середовищі.

"Його побратими розповідали, що він міг завжди вивести хлопців після виконання бойових завдань навіть із найзапекліших шляхів. Йому довіряли, його цінували, на нього рівнялися", - каже пані Лариса.

В останню подорож Воїна провели 8 березня 2024 року в Жмеринці. Олександр Сокур знайшов свій спочинок на Алеї Героїв у центральному кладовищі цього міста.

У Олександра є мати, батько, дружина та донька.

Related posts