Порожні узбережжя та присутність окупантів замість відпочивальників: як змінився відомий курорт на Азовському морі (відео)

З'явилися нові відеозаписи з Кирилівки, яка до початку повномасштабної війни відзначалася величезним потоком туристів.
До початку окупації російськими військами, Кирилівка на Азовському морі користувалася великою популярністю серед туристів. Наразі ж курортний сезон знову зазнав невдачі, повідомляє РІА "Південь".
У розгарі літнього сезону, коли спека досягала піку, на базі відпочинку "Техас" було важко знайти вільне місце, але зараз ситуація кардинально змінилася. Після вторгнення російських окупантів, кількість відвідувачів зменшилася до критично низького рівня. В одному з TikTok-акаунтів показали реальний стан справ на Федотовій косі — пляжі, якщо й заповнені людьми, то їх зовсім небагато.
Після анексії регіону російські окупанти здійснили масову "націоналізацію" - фактично конфіскацію - численних об'єктів курортної нерухомості, включаючи бази відпочинку, міні-готелі та гостьові будинки. Тих власників, які не погодилися співпрацювати з окупаційною адміністрацією або залишили територію, просто позбавили їхньої власності, повідомляють ЗМІ.
Велику кількість будівель було переобладнано для розміщення російських військових. Дехто з місцевих мешканців намагається здавати свої оселі для туристів, але попит на такі пропозиції практично відсутній, навіть попри зусилля окупаційних органів — косметичні ремонти, активна реклама та інші заходи.
В результаті, вартість двомісного номера в міні-готелі варіюється від 2000 до 4500 рублів за ніч (приблизно 25-55 доларів).
"Сервіс та умови відпочинку також залишають бажати кращого: мелітопольці скаржаться на захмарні ціни та посередній рівень обслуговування, зазначаючи, що навіть у Криму житло можна винайняти дешевше, а якість вища", - ідеться в матеріалі.
Раніше УНІАН інформував про стан відомого курорту Приазов'я - Білосарайської коси - під окупацією. З радянських часів тут функціонували численні бази відпочинку, які щороку приймали величезну кількість відпочиваючих. Наразі ж це місце опинилося в занепаді та запустінні.
Також ми обговорювали події в Мелекіному, яке знаходиться в межах Мангушського району Донецької області.