Ребров працює над підготовкою української збірної до ключових поєдинків: стратегії та виклики - Спорт bigmir)net
Ребров має намір подовжити тривалість тренувань перед матчами в березні.
Головний тренер української національної футбольної команди Сергій Ребров обговорює стратегію підготовки до майбутніх ігор у березні, як повідомляє УПЛ ТБ. Ребров шукає можливості збільшити час тренувань із командою.
Ми вже маємо досвід участі в плейофі, коли вносили зміни лише в останній тур перед нашими зборами. Це питання потребує обговорення з клубами.
Але ми не можемо уявити нашу збірну без футболістів, які виступають у Європі та Америці. Але дуже важливо зробити невеликі збори перед нашими вирішальними іграми в березні.
26 березня українська збірна зустрінеться зі Швецією в плейофі кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу. Той, хто вийде переможцем у цій зустрічі, продовжить боротьбу за місце на Мундіалі. Наступним суперником стане переможець поєдинку між Польщею та Албанією.





