"В Оболоні оголосили про свої трансферні наміри, активно шукаючи нових гравців для всіх позицій."

Олег Мазуренко поділився своїми думками щодо можливих переходів гравців "пивоварів".
Спортивний директор Оболоні Олег Мазуренко поділився інформацією щодо трансферних стратегій "пивоварів" на літнє трансферне вікно. Він зазначив, що клуб має потребу в нових гравцях для зміцнення команди.
Які ролі потребують додаткової підтримки?
- Посилювати склад треба. Шукаємо новачків у кожну ланку. Брати заради кількості ми точно не будемо. Деяким футболістам надійшла пропозиція від футбольного клубу Оболонь, чекаємо їх фінального рішення.
Протягом останніх шести місяців ми вели пошуки за певним гравцем. Молоді футболісти, які мають досвід виступів в УПЛ, стали б для нас значною підтримкою в цей час. Трансферний ринок в такі моменти вимагає спокою.
Раніше стало відомо, що Сергій Шищенко, який раніше працював тренером Оболоні, тепер очолив чернівецький футбольний клуб "Буковина", що грає в Першій лізі України.