Територія не повинна ставати "цінністю миру": Рефат Чубаров висловився щодо повернення Криму.
Війна РФ проти України має завершитися звільнення окупованого Криму та відновленням територіальної цілісності України.
Рефат Чубаров. Зображення: з публічних джерел.
Мешканці півострова зараз не підкорюються окупантам і чекають на звільнення. Про це на третій міжнародній конференції Crimea Global. Understanding Ukraine through the South у Києві заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє Укрінформ.
Він нагадав, що в лютому 2014 року світ не зміг запобігти окупації Криму росіянами. Через це Україна отримала велику війну у 2022 році.
За словами глави Меджлісу, Україна бореться не лише за свою свободу, а й за те, щоб увесь світ мав змогу жити за правилами. Адже, якщо уявити, що світ не зможе досягти справедливого тривалого миру, заснованого на міжнародному праві, це означатиме руйнування основ міжнародної правової системи, яка гарантувала відносну стабільність після Другої світової війни.
Він зазначив, що в такій ситуації будь-які міжнародні гарантії, угоди та кордони втрачають своє значення. Чубаров підкреслив, що територія не повинна розглядатися як "винагорода за мир".
Нагадуємо, що портал "Коментарі" раніше повідомляв про рейди, які проводять російські силові структури на тимчасово окупованих територіях у пошуках української символіки. У Криму жителі стикаються з погрозами штрафів і конфіскацій майна, їх змушують підписувати договори з армією Російської Федерації.




