У Луцьку завершили операції з порятунку: трагічно загинула молода пара.

Внаслідок нападу на Луцьк 6 червня загинули дві особи. Вранці рятувальники змогли витягнути тіло дівчини.
У Луцьку до двох людей зросла кількість загиблих внаслідок нічної російської атаки 6 червня. Пошуково-рятувальні роботи завершені, повідомили у ДСНС.
Рятувальники повідомили, що вранці в суботу під уламками зруйнованого під'їзду дев’ятиповерхового житлового будинку в місті було виявлено тіло дівчини.
Згідно з інформацією, наданою міським головою Ігорем Поліщуком, жертвою стала дівчина, яка народилася у 2001 році. "Росія обірвала життя молодої пари, яка мала безліч планів і попереду було стільки можливостей. Вічна пам'ять вам, Микола та Іванна," - зазначив він у своїх публікаціях у соціальних мережах. У суботу в громаді оголошено День жалоби за загиблими.
Тіло молодого чоловіка було знайдено вчора. В цілому в обласному центрі зазнали травм 30 осіб.
У місті зазнали серйозних ушкоджень житлові будівлі, адміністративні комплекси, меблева майстерня, виробничі об'єкти та автомобілі.
Нагадуємо, що в результаті потужної комбінованої атаки на Україну 6 червня загинули троє рятувальників у Києві та двоє мешканців Чернігова. Близько 80 осіб отримали поранення в різних регіонах. Російські війська здійснили в цілому 452 удари за допомогою дронів та ракет. Згідно з інформацією Повітряних сил ЗСУ, 406 з цих цілей було знищено.
Збитки було задокументовано в Києві, Тернополі, Луцьку, Чернігові, Кременчуку на Полтавщині та в ряді інших областей України.
У Російській Федерації заявили, що масована атака стала реакцією на дії української сторони.