В Нігерії сталося випадкове бомбардування двох сіл авіацією.


Військові повідомили про ліквідацію цілей у цих населених пунктах, однак нічого не сказали про цивільних осіб, які могли постраждати.

Винищувач ВПС Нігерії під час переслідування бойовиків помилково скинув бомби на два мирні села. В результаті щонайменше десятеро людей загинули, ще кілька зазнали поранень. Про це у четвер, 26 грудня, повідомляє Reuters.

Трагедія сталася у штаті Сокото на північному заході Нігерії.

"Військові літаки здійснювали операцію з ліквідації злочинних збройних формувань, які тероризували населення країни. На жаль, в результаті помилки були вражені безневинні мешканці громади", - прокоментував губернатор штату Ахмед Алію.

Він зазначив, що стартувало слідство щодо військової акції, яка спричинила втрати серед населення в селах Гідан Сама та Рінтува.

Водночас представники військових сил повідомили про знищення цілей у вказаних селах, що мають зв'язок з угрупованням бойовиків Лакурава. Проте, жодна інформація про можливі втрати серед цивільного населення не була озвучена.

Нагадаємо, кілька років тому ВПС Нігерії помилково завдали удару по своїх військах, загинули 20 осіб.

У Нігерії внаслідок тисняви під час благодійних заходів загинуло кілька десятків осіб.

Related posts