У Прилуках в результаті обстрілу загинула сім'я керівника пожежної служби.

Сам рятувальник вночі разом з командою перебував на місцях ліквідації наслідків російських ударів.
У ніч на 5 червня в Прилуках Чернігівської області російський безпілотник вдарив по житловому будинку начальника місцевої пожежної служби. Внаслідок цього трагічного інциденту загинули його дружина, донька, яка служила патрульною поліцейською, а також її однорічний син. Про це повідомив Ігор Клименко, міністр внутрішніх справ України.
Рятувальник ночами працював у складі пожежно-рятувальної бригади, займаючись усуненням наслідків ворожих атак.
Загалом, у Прилуках загинуло п'ятеро людей, ще шестеро поранені.
Нагадаємо, російські війська сьогодні вночі, 5 червня, атакували ракетою Харків. Згодом стало відомо, що в результаті атаки виникла пожежа у багатоповерхівці, є потерпілі.
Згодом керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов поділився у своєму Telegram-каналі знімками, що демонструють наслідки нічного удару ворога по Харкову.