У Росії Тамбовський пороховий завод зупинив свою діяльність після ударів безпілотників.

У Росії знову зазнав нападу Тамбовський пороховий завод, внаслідок чого його діяльність призупинена.
За інформацією Укрінформу, цю новину в Телеграмі озвучив Андрій Коваленко, очільник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України.
"Тамбовський пороховий завод РФ знову піддався атакам, і наразі його діяльність призупинена", - повідомив керівник ЦПД.
Цей завод є важливим елементом російського військово-промислового комплексу, активно залученим у конфлікті з Україною. Тут виготовляються порохи, призначені для різних типів стрілецької зброї, артилерійських установок та реактивних систем, а також колоксилін, який використовується для виробництва вибухових матеріалів і інших спеціалізованих продуктів.
Компанія виступає в ролі одного з ключових постачальників вибухових речовин для збройних сил Російської Федерації. З початку повномасштабної агресії проти України, обсяги виробництва на заводі суттєво збільшилися, зазначив Коваленко.
Згідно з інформацією, опублікованою Укрінформом, вночі 11 червня безпілотники нанесли удар по Тамбовському пороховому заводу, який розташований у Котовську (Росія). Внаслідок атаки сталася пожежа. Це не перший випадок, коли цей об'єкт стає мішенню: попередня атака відбулася 29 травня, коли загорівся дах одного з складів.