У Стамбулі відбулася прем'єра книги про Голодомор під назвою "Епоха червоних мурах".


В Українському товаристві взаємодопомоги в Стамбулі, Туреччина, відбулася презентація твору "Вік червоних мурах", написаного українською авторкою Тетяною П'янковою.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці товариства.

Захід пройшов в контексті лекторію-робітні, присвяченого пам'яті Володимира Перетца. Модератором виступив Архимандрит Вселенського престолу доктор Методій (Станіслав) Волощенко.

На презентації Тетяна П'янкова поділилася історією написання своєї книги, виданої у 2022 році видавництвом "Наш формат". Її роман "Вік Червоних Мурах" був перекладений на німецьку, польську, чеську та литовську мови, щоб донести жахливу правду про одну з найтрагічніших епізодів в історії України.

Авторка підкреслила, що в її книзі йдеться про жорстокість політики радянської окупаційної влади в Україні в 30-х роках XX століття. Спікерка детально розповіла про три долі — Явдохи, Соломії та Свирида — з села Мачухи на Полтавщині.

"Презентація книги завершилася жвавою дискусією, під час якої кожен учасник мав можливість задати питання і глибше ознайомитися з романом, що вже вийшов у трьох виданнях українською мовою (по тисячі примірників кожне). Учасники обговорювали місію твору, мовні особливості, характери персонажів, а також творчі плани авторки на майбутнє. У ході дискусії також наголошувалася важливість збереження історичної пам'яті та її проявів," - зазначили в товаристві.

Від імені Українського товариства взаємодопомоги його голова Тетяна Фецан висловила подяку авторці за те, що вона донесла істину про Голодомор-геноцид на міжнародній арені, зокрема в Турецькій Республіці, зокрема в Анкарі, Бурсі, Стамбулі та Текірдазі.

Лекційний захід закінчився автограф-сесією та невимушеною бесідою з Тетяною П'янковою.

Нагадуємо, що Світовий конгрес українців (СКУ) проводить міжнародну адвокаційну кампанію під назвою "Пам'ятаємо Голодомор - геноцид українського народу триває", яка має на меті вшанування пам'яті тих, хто став жертвою штучного голоду в Україні.

Related posts