Україна "не виявила вдячності" Сполученим Штатам за їхні зусилля щодо миру, тоді як європейські країни продовжують імпортувати російську нафту.
Президент США Дональд Трамп заявив, що керівництво України "не висловило жодної вдячності" за американські зусилля для завершення війни
Цю інформацію він оприлюднив на своїй платформі Truth Social.
За його словами, "жахливий і насильницький конфлікт", який він охарактеризував як російську агресію проти України, не відбувся б "якби США та Україна мали ефективне і вірне керівництво".
"...Якби вибори президента в 2020 році не були підроблені та вкрадені [...], то війни між Україною та Росією не стало б, як це було під час мого першого терміну, коли ця тема навіть не піднімалася. Путін ніколи б не здійснив напад! Лише побачивши "Сонного Джо" в дії, він подумав: "Ось мій момент!" А далі вже з'явилася історія, яка триває і досі," -- заявив Трамп.
Він зазначив, що війна між Росією та Україною "є невигідною для всіх сторін", і звинуватив українське "керівництво" в тому, що воно, за його словами, "не виявило жодної вдячності за наші спроби" сприяти досягненню миру.





