В Україні необхідна економічна демобілізація: юрист роз'яснив суть питання.


На самому старті конфлікту до збройних сил приєдналися численні активні громадяни, що своєю діяльністю сприяли зміцненню економіки.

В Україні слід обговорити перспективу впровадження не лише економічного бронювання, а й економічної демобілізації для військових, які тривалий час захищають країну. Таку позицію висловив юрист Тарас Боровський під час виступу на телеканалі "Київ24".

"Без сумніву, на мою думку, для зниження рівня напруги необхідно розробити певний механізм. Якщо ми обговорюємо економічне бронювання, то також слід згадати про економічну демобілізацію", - зазначає юрист.

Він вважає, що в Україні існує безліч активних громадян та підприємців, які є ключовими для країни і сприяють економічному зростанню.

"І не випадково такі активні люди на початку вторгнення пішли до лав Збройних сил і тепер не можуть звідти звільнитися, вже провоювавши і прозахищавши країну достатньо довгий період час, тому про економічну демобілізацію можна було б говорити. Це було б справедливо", - наголосив Боровський.

За інформацією УНІАН, 12 жовтня Федір Веніславський, народний депутат та член комітету Верховної Ради України з національної безпеки, оборони і розвідки, висловив думку, що в нинішній ситуації вимога про прийняття законопроєкту щодо демобілізації з визначенням термінів військової служби може стати ще одним кроком до підриву державності.

Герой України, командир батальйону К-2 54 ОМБр Кирило Верес вважає, що не кожен чоловік в нашій державі повинен йти на фронт. Він підкреслив, що певні особи можуть принести більше користі армії, працюючи в тилу, аніж займаючись окопуванням.

Related posts