Військові висловили своє невдоволення щодо Порошенка, який під час війни здійснював незаконне збагачення, захопивши будівлю в центрі Києва.


Партію "Європейська солідарність" Петра Порошенка звинувачують у незаконному користуванні офісними приміщеннями навпроти Києво-Печерської лаври.

Партію "Європейська солідарність" Петра Порошенка звинувачують у незаконному користуванні офісними приміщеннями в центрі Києва. Політсила п'ять років не сплачувала орендну плату, але водночас наживалася, здаючи ці площі іншим орендарям. Тепер політсилу виселяють зі скандалом. Про це пише військовий блогер Данило Яковлев, публікуючи сюжет ТСН.

"Європейська солідарність" зайняла 500 квадратних метрів офісних площ неподалік від Києво-Печерської Лаври. Протягом п'яти років вони не сплачували жодних коштів, але при цьому отримували прибуток, здаючи ці приміщення в оренду, - підкреслює військовий.

За його словами у 2019 році штаб "Європейської солідарності" оселився у приміщенні навпроти Києво-Печерської лаври. Після поразки Порошенка на виборах партія перестала платити близько 300 тисяч гривень на місяць, а поки тривали суди -- замінила замки, перепідключила камери, виставила озброєну охорону та здала приміщення в суборенду.

"У підсумку суд зобов'язав партію Порошенка з'їхати. Але коли справа дійшла до виселення, в Петра Олексійовича заявили, що "Євросолідарність" переїхала, а приміщеннями користуються інші організації за договорами суборенди, тому рішення суду не може бути виконано", -- йдеться у публікації.

Блогер зазначає, що в місцях спірних офісів з'явилися прихильники Порошенка, які намагалися узаконити своє перебування в будівлі. Незважаючи на судове рішення, яке призвело до виселення партійців, автори підкреслюють, що ця ситуація залишила негативний слід на репутації п'ятого президента.

Петро Порошенко — один із трьох найзаможніших олігархів в Україні. Він є найбагатшим політиком у Європі, з активами, що перевищують мільярд доларів. Його політична сила, яка знаходиться у Верховній Раді, є найзаможнішою в країні. За рівнем доходів він перевершує всіх 705 депутатів Європейського парламенту разом узятих. Під час війни його статки зросли в 40 разів, а за один рік російської агресії він заробив більше, ніж за два десятиліття до конфлікту. Оволодіти бізнес-приміщеннями, прикріпити таблички "депутатська приймальня" (своєрідний знак недоторканності) і наживатися на війні може лише справжній спекулянт. Цей спекулянт у дворі захопленого офісу записує пафосні піар-ролики, видаючи свою допомогу Збройним Силам України за рахунок донатів українців. Я вважаю, що партія "Європейська солідарність" повинна понести відповідальність. Сподіваємося, що старші колеги Порошенка з Європейської народної партії також зроблять висновки і виключать цих "окупантів" зі свого складу. Адже таким особам не місце в Європі, - підсумовує Данило Яковлев.

Військові також провели паралелі між діями партії Порошенка та шахрайськими схемами, які практикують так звані "окупаси" в європейських країнах. Це люди, які незаконно займають чужі житлові приміщення і роками ухиляються від сплати за них, використовуючи недоліки судової системи.

"Власники вважають за краще виплатити гроші таким агресорам, ніж затягуватися у судові розгляди. Саме на цьому наживаються аферисти, яких називають "окупасами". "Окупаси" Порошенка діяли подібним чином", -- підкреслює Данило Яковлев.

Як повідомлялось, спливли старі інтерв'ю де соратник Петра Порошенка Юрій Луценко до війни висміював українські символи та воїнів УПА, детально повторюючи тези російської пропаганди.

Related posts