"Вона в тупику": Трамп висловив розуміння щодо того, чому Угорщина продовжує імпортувати російську нафту.

Дональд Трамп свого часу заявив європейським лідерам, що запровадить тарифи, щоб зупинити війну росії в Україні, за умови, що інші країни ЄС припинять імпорт російської нафти. Але під час зустрічі із Зеленським він, здається, захищав закупівлі російської нафти Угорщиною, повідомляє Ассошіейтед Прес.
"Угорщина певним чином застрягла, тому що в них є один трубопровід, який існує вже багато років, і вони знаходяться всередині країни, -- сказав Трамп. -- Я розмовляв з дуже великим лідером Угорщини, і їм, знаєте, дуже важко отримати нафту. Я це розумію".
Незважаючи на висловлювання прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який зазначає, що географічне становище країни ускладнює імпорт викопного пального з інших країн, деякі аналітики та критики вважають, що рішення Угорщини продовжувати купувати російську нафту та газ є більшою мірою політичним кроком, ніж питанням інфраструктури.
Нагадуємо, що Трамп має намір провести зустріч із Путіним у Будапешті, підкресливши, що вибір цього місця зумовлений його симпатією до Орбана.
Президент США повторив свої попередні заяви про те, що Індія не купуватиме нафту у росії в майбутньому, заявивши, що країна "вже деескалувала ситуацію".