Вітамінний салат по-корейськи: не можливо встояти! Спробуйте приготувати його, адже овочі в "АТБ" зараз за смішні ціни.
Знаєте, що зараз овочі в "АТБ" коштують буквально копійки? Є сенс скористатися моментом і приготувати для сім'ї смачну та корисну страву з капусти та буряка. Йдеться про салат по-корейськи.
Хрустка маринована капуста в насиченому розсолі, доповнена яскравим буряком, миттєво привертає увагу і викликає бажання скуштувати її. Корейський салат не лише насичений вітамінами, а й стане ідеальною закускою для святкового столу, особливо з наближенням Дня святого Валентина.
До речі, перед святом можна нарізати буряк у формі сердечок. Це виглядатиме стильно і дуже привабливо.
Отже, беремо приблизно кілограм капусти та нарізаємо її на великі частини. Додаємо подрібнене буряка і сіль, ретельно перемішуючи, щоб активувати виділення соку. Залишаємо капусту відпочити на 30-40 хвилин, періодично помішуючи. Після цього вводимо цукор і ще раз перемішуємо. На поверхні викладаємо коріандр, розчавлений часник та червоний чилі.
В окремій каструлі розігріваємо олію до кипіння, після чого додаємо часник і червоний перець. Цей процес значно підсилює аромати страви, при цьому зменшуючи гостроту перцю.
Після цього ретельно перемішуємо, легенько притискаємо і накриваємо тарілкою. Зверху кладемо невеликий вантаж і ставимо в холодильник або інше прохолодне місце. Через добу вже можна смакувати, проте чим більше часу капуста проведе в маринаді, тим більш насиченим буде її смак.
Нагадаємо, що раніше "Телеграф" ділився рецептом приготування найсмачнішого капустяного пирога, який припаде до смаку як чоловікам, так і дітям.




