91-річна жінка в США стала справжньою фанаткою відеоігор, через що перестала відповідати на дзвінки, що призвело до занепокоєння її родичів.
Жительку Вестлейка, штат Огайо, виявили в цілковитій безпеці після того, як поліція отримала сигнал тривоги і вирішила перевірити її стан. Виявилося, що жінка просто була захоплена спробою перевершити свій особистий рекорд у відеогрі. Це повідомляє видання The Independent.
Відомо, що жінка долучилася до міської ініціативи "З тобою все гаразд?", яка пропонує вразливим мешканцям можливість отримувати щоденні телефонні дзвінки для моніторингу їхнього самопочуття.
Коли 9 квітня жінка не взяла трубку, її близькі почали переживати.
"Всі відчувають певну тривогу через те, що вона не відповідає на ці дзвінки," - поділився капітан поліції Вестлейка Джеррі Вогель в бесіді з місцевим телеканалом WEWS.
Коли диспетчери та донька жінки намагалися зв’язатися з нею, але не отримали відповіді, поліція вирушила до її помешкання, щоб перевірити, чи все в порядку. Оскільки жінка не відкрила двері, правоохоронці були змушені застосувати код для доступу до її гаража. Відеозапис з камери, отриманий WEWS, зафіксував автомобіль жінки всередині гаража. Запис обірвався, коли поліцейські увійшли до її дому, щоб захистити конфіденційність жінки, - зазначили у матеріалі.
Згідно з аудіозаписом, отриманим ЗМІ, поліція знайшла жінку в її спальні, де вона грала у відеоігри.
"Ми зараз з нею. Вона грає у відеоігри у своїй спальні", - каже один з поліцейських диспетчеру.
Згідно з даними регіональних медіа, жінка була занурена у відеогру "bubble pop", де учасники повинні об'єднувати бульбашки різних кольорів, які лопаються при їх згрупуванні. Основна задача полягає в тому, щоб знищити всі бульбашки на ігровому полі.
"Всі отримали гарну порцію сміху з цього приводу. Це прекрасне нагадування, що жителі Вестлейка мають можливість скористатися цією послугою і підписатися на неї в будь-який момент", - підкреслив Вогель.
Нещодавно було опубліковано інформацію про доходи астронавтів, які беруть участь у програмі "Артеміда". Виявилось, що їхня зарплата може виглядати не такою вже великою, якщо врахувати високі ризики та складність виконуваних завдань.
Також було повідомлено, що під льодами Антарктиди підводний човен натрапив на незвичайні об'єкти, але втратив зв'язок і зник у невідомому напрямку. Підводний човен "Ран" виконував свої завдання без зв'язку в реальному часі, оскільки радіохвилі та сигнали GPS не здатні проходити крізь товщу льоду, що міряється сотнями метрів.




