Зеленський планує візит до Австрії: медіа повідомили про дату.

Президент України Володимир Зеленський планує здійснити офіційний візит до Австрії 16 червня.
Цю інформацію опублікувало видання Heute, посилаючись на свої джерела.
За даними медіа, що український президент зустрінеться з найвищими представниками уряду Австрії. Зокрема, має відбутися зустріч з федеральним президентом Александером Ван дер Белленом та міністрами всіх партій.
Зазначимо, що 3 березня в Австрії відбулася церемонія принесення присяги новим канцлером країни, яким став Крістіан Штокер, представник правої Австрійської народної партії (АНП).
Він став головою уряду, в якому вперше взяли участь представники трьох політичних сил: АНП, Соціал-демократичної партії та ліберальної NEOS.
Коаліцію вдалося сформувати лише з другої спроби після перемоги ультраправої Австрійської партії свободи на виборах у вересні.
19 травня повідомлялося, що Австрія не виключає своєї участі в потенційній миротворчій місії в Україні, однак це питання залежатиме від мандата місії.