Збройні сили України завдали удару по підприємству "Прогрес" у Чебоксарах: деталі від Генерального штабу.

У ніч з 8 на 9 червня Збройні Сили України завдали удару по потужностям АТ "ВНИИР-Прогресс", що належать ТОВ "АБС Електро" у місті Чебоксари, розташованому на території Чуваської республіки, РФ. Цей об'єкт є частиною воєнно-промислового комплексу супротивника та спеціалізується на виробництві навігаційних систем.
Цю інформацію надає Генеральний штаб Збройних Сил України.
Виробниче підприємство ВПК займається виготовленням адаптивних антен "Комета", які, зокрема, застосовуються в ударних безпілотниках класу "Шахед", а також у стандартизованих модулях планування та корекції (УМПК) для керованих авіаційних бомб (КАБ) та інших видів високоточних озброєнь.
"Дані про наслідки ураження наразі уточнюються," - зазначено в повідомленні.
У Казані, Нижньому Новгороді, Саратові та Тамбові запровадили обмеження на роботу аеропортів за планом "Ковер".
"Напади на об'єкти, що сприяють військовій агресії Російської Федерації, будуть продовжуватися до остаточного припинення цих дій проти України", -- повідомляють у Генеральному штабі Збройних Сил України.