Чи проведе Гарріс двосторонні переговори з Путіним: офіційна заява - Новини bigmir)net


Камала Харріс заявила, що не планує ініціювати двосторонні переговори з президентом Росії для вирішення конфлікту між Росією та Україною.

Віце-президент США Камала Харріс оголосила, що не має наміру ініціювати двосторонні переговори з президентом Росії Володимиром Путіним для вирішення конфлікту між Росією та Україною. Вона підкреслила, що у мирному процесі повинна бути активна участь України. Цю інформацію передає телеканал CNN.

Під час інтерв'ю в програмі "60 хвилин" віце-президентка США та кандидатка від Демократичної партії на президентський пост підкреслила, що "лише Україна має визначати своє майбутнє". Вона також акцентувала на необхідності дотримання Статуту Організації Об'єднаних Націй в контексті мирного вирішення конфлікту, викликаного російською агресією проти України.

"Успішне завершення цієї війни неможливе без залучення України та відповідних принципів ООН, які визначатимуть, як виглядатиме цей успіх," - зазначила вона. Харріс також утрималася від коментарів щодо своєї підтримки ініціативи розширення НАТО, щоб включити Україну до його складу.

"Це всі питання, які ми будемо розглядати, якщо і коли настане відповідний момент. Зараз ми зосереджені на підтримці України в її праві на самозахист від агресивних дій Росії," - зазначила вона. Харріс також прокоментувала недавні заяви Дональда Трампа, що, на його думку, Путін не наважився б на масштабне вторгнення в Україну, якби він залишався президентом.

На думку Харріс, якби Трамп посідав місце в Овальному кабінеті, то "Путін сидів би зараз у Києві". "Він говорить про те, що він може закінчити це першого дня. Ви знаєте, що це? Йдеться про капітуляцію", - підкреслила Харріс.

Також зверніть увагу: Зеленський відправив делегацію до Сполучених Штатів для обговорення стратегії досягнення перемоги.

Відомо, що Польща має конституційний обов'язок перехоплювати ракети з Росії, проте НАТО накладає заборону на такі дії, заявляє Сікорський. Він також зазначив, що дії Росії викликають у сусідніх країнах НАТО відчуття страху, тоді як США викликають розчарування через свою нерішучість.

Related posts