На фронті було зафіксовано 89 зіткнень, зокрема найбільше з них відбулося на Покровському та Торецькому напрямках, повідомляє Генеральний штаб.

З початку цього дня, станом на 16:00, на лінії фронту сталося 89 бойових конфліктів.
Цю інформацію надає Цензор.НЕТ, посилаючись на звіт Генерального штабу Збройних Сил України.
Військові операції на півночі.
Сьогодні громади прикордонних населених пунктів, зокрема Хрінівка в Чернігівській області, а також Бобилівка, Сімейкине, Шалигине, Козаче та Хутір Михайлівський у Сумській області, постраждали від вогню ворожої артилерії.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося шість атак ворожих військ. Крім того, ворог завдав вісім авіаударів, скинувши 11 керованих авіабомб, а також здійснив 85 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, з яких вісім - з реактивних систем залпового вогню.
Бойові дії на Харківщині
На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили дві атаки противника поблизу Вовчанська.
На Куп'янському фронті наразі не спостерігається активних наступальних дій з боку противника.
Бойові дії на Донбасі
У напрямку Лимана, війська противника провели сім нападів на українські позиції в районах населених пунктів Новомихайлівка, Греківка, Колодязі, Ямполівка, а також в напрямку Дробишового.
Шість разів ворог намагався просунутися вперед у Сіверському напрямку, здійснюючи атаки в напрямку Ямполя, Дронівки та в районі Серебрянки. Наразі відбуваються два боєзіткнення.
На Краматорському напрямку агресор тричі йшов вперед у районі Білої Гори та у бік Предтечиного, був зупинений нашими воїнами.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 11 штурмових дій у районах Торецька, Диліївки, Яблунівки, Катеринівки, Русиного Яру та Полтавки. Чотири боєзіткнення досі тривають.
На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 32 спроби потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Родинське, Червоний Лиман, Новоекономічне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Покровськ, Звірове, Котлине, Удачне, Молодецьке, Горіхове та Філія. Сили оборони стримують натиск та відбили 29 атак противника, досі бої тривають у трьох локаціях.
На напрямку Новопавлівки противник намагався подолати укріплення наших військ в областях населених пунктів Зелений Гай, Піддубне, Вороне, Соснівка, Січневе, Калинівське, Тернове, Ольгівське та Новогригорівка.
Військові операції на південному фронті.
В районі Полтавки українські захисники успішно зупинили наступ противника на Гуляйпільському напрямку.
На Придніпровському напрямку супротивник двічі безуспішно намагався підійти до наших захисників, а одне з бойових зіткнень все ще триває.
В інших напрямках - без суттєвих змін.