У Київській області внаслідок російської атаки виникла пожежа на промисловому об'єкті: відео та фотографії.

У Київській області через російську атаку спалахнуло приватне підприємство. Наразі там намагаються ліквідувати займання.
Про це інформує кореспондентка ТСН Мар'яна Бухан, яка знаходиться на місці подій.
У Требухові через падіння уламків дрона спалахнуло приватне підприємство. Займання і досі ліквідовують. За попередньою інформацією, на підприємстві, де сталась пожежа, минулось без жертв.
"Від 2:00 ночі рятувальники намагаються загасити пожежу. Полум'я тут доходило навіть до 5 метрів заввишки. Територія цього підприємства трохи більше, ніж футбольне поле. Рятувальники кажуть, що вони ще кілька годин тут працюватимуть. Бо на місці займання горить деревина", -- каже кореспондентка ТСН.
Внаслідок російської атаки постраждали сусідні житлові будівлі.
На каналі ТСН на YouTube доступне відео за цим посиланням: ПІСЛЯ МАСОВОЇ АТАКИ ДРОНІВ КИЇВЩИНА ПАЛАЛА! НАЖИВО З ЕПІЦЕНТРУ УДАРУ.
Нагадаємо, окупанти атакували Україну 728 дронами та 13 ракетами. Під основним ударом перебувала Волинська область.
У Київській області внаслідок обстрілу з боку Росії постраждали дві людини, які отримали всю необхідну медичну допомогу.