Олена Зеленська – Перша леді, що розповідає про своє життя після лютого 2022 року.


Перша леді України Олена Зеленська поділилася, що з початку лютого 2022 року вона жодного разу не відчувала себе цілком щасливою. Водночас, спостерігаючи за своїм чоловіком, вона має враження, що війна триває вже більше ніж чотири роки.

У дружини президента Олени Зеленської, спостерігаючи за чоловіком, виникає враження, що війна триває значно більше ніж чотири роки. Цю думку вона висловила в інтерв'ю CNN.

"Це помітно, коли спостерігаєш за ним. Проте набагато важливішим є те, що відбувається в його душі, на емоційному плані," – підкреслила вона.

Зеленська зізналася, що з моменту початку масштабного вторгнення вона не відчула жодної миті справжнього щастя. Дружина політика прийняла це як даність і розуміє, що справжнє щастя доведеться відкласти до завершення війни. Проте, вона фокусується на маленьких радощах, як, наприклад, коли їхня родина нещодавно привела додому нового цуценя.

Крім того, Зеленська поділилася, що в перші дні широкомасштабного вторгнення РФ відчувала "гострий страх", який пізніше змінився постійним. Це почуття вона намагається побороти.

"Інакше це ускладнює моє повсякденне життя. Цей страх іноді намагається прорватися, але я не надаю йому можливості займати мої думки надто довго," — поділилася Зеленська.

У 2023 році в інтерв'ю для BBC Олена Зеленська поділилася своїми думками про те, як війна з Росією позначилася на її родині. Вона зазначила, що їй важливо мати поряд не лише історичну особистість, а справжнього чоловіка.

Фокус розповів про те, якою була дружина президента Зеленського в своїх дитячих і юнацьких роках.

Related posts