Путін намагається домогтися українських територій, погрожуючи США та Європі своїми "перемогами" на бойовому полі, - зазначає Кузан.

На Донеччині ворог сконцентрував величезні сили та намагається перерізати логістику ЗСУ.
Кремль вимагає українські території, залякуючи Сполучені Штати Америки та Європу своїми "успіхами" на фронті, хоча власні плани щодо літнього наступу російські окупанти не виконали.
Про це в етері телеканалу "Київ24" заявив голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. За його словами, загалом на Донеччині ворог сконцентрував велику кількість особового складу, яка перевищує 100 тисяч. І цим глава РФ Володимир Путін активно залякував Захід.
"110 000 осіб лише серед військовослужбовців. Подібна ситуація спостерігається на Покровському напрямку, що вказує на те, що в Донеччині зосереджені дійсно величезні сили... Це масштаби великої європейської армії. Все це зосереджено лише на одному напрямку в Донецьку, і саме тому Путіну було досить просто залякувати Сполучені Штати та країни Європи. Він стверджував, що окупанти вже контролюють Покровськ, Часів Яр, Торецьк..." - відзначив Кузан.
Він додав, що Кремль таким чином створив видимість того, що російська армія у серпні вже виходить "на завершальний етап", коли атакуватимуть міську агломерацію Костянтинівка-Дружківка-Краматорськ-Слов'янськ. Тобто ті міста, зазначив експерт, які знаходяться на трасі, що є основною логістичною ниткою, у прив'язці до якої створена оборона лінія ЗСУ.
"Отже, жодне з цих завдань ворог не зміг виконати. Те, що їм досі не вдалося захопити сам Покровськ і повторити успіх, який вони мали в Бахмуті, коли знищували свої сили, свідчить про неймовірні зусилля з їхнього боку. Проте, незважаючи на це, їм не вдалося виконати навіть це мінімальне завдання під час лобових атак. Саме тому вони намагаються обходити наші позиції, перерізати логістичні шляхи, тиснути з флангів — тобто використовують свою звичну тактику," — зазначив Кузан.
Він зазначив, що під час літньої кампанії у загарбників нічого не вийде.
"Путін надуває щоки й говорить: віддайте нам усі території", - констатував експерт.
Згідно з інформацією, наведеною в The Wall Street Journal, кремлівський лідер Володимир Путін запропонував Вашингтону план для досягнення мирного врегулювання в Україні, який передбачає серйозні територіальні поступки від України.
Військовий аналітик Юрій Федоров висловив думку, що Україна може розглянути можливість тимчасового контролю Кремля над певними частинами її території, що могло б слугувати компромісом. Однак формальне визнання окупації або визнання того, що ці території належать Росії, є абсолютно неприйнятним для України з правової та політичної точки зору.