У Дарницькому районі Києва стався вибух, внаслідок якого один загинув і є поранений - деталі події.


Ймовірно, відбулася детонація невідомого вибухового пристрою

11 грудня в Дарницькому районі Києва стався вибух, внаслідок якого загинула одна особа, ще одна отримала травми. Інформацію про подію підтвердила поліція столиці.

"За попередньою інформацією, внаслідок детонації невідомого пристрою загинула одна людина та ще одна була травмована. На місці працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти, вибухотехніки та кінологи. Всі обставини події з'ясовуються", - повідомили правоохоронці.

У той же час, 5 канал, посилаючись на інформацію з соціальних мереж, інформує про те, що інцидент відбувся на вулиці Ревуцького.

Нагадаємо, що минулого місяця в Хрещенівці, що належить до Нововоронцовської громади Херсонської області, сталася трагедія: дитина постраждала через вибух небезпечного пристрою. Підліток знайшов снаряд на вулиці і, не усвідомлюючи небезпеки, взяв його до рук. В результаті вибуху він отримав серйозні травми, зокрема ушкодження рук і ніг від осколків.

В ніч на 13 листопада дві бригади швидкої медичної допомоги натрапили на російські "пелюстки" у Дніпровському районі Херсона, а згодом російський дрон здійснив напад на 49-річного жителя міста. В обласній військовій адміністрації повідомили, що на вулицях Херсона знову виявлено розкидані протипіхотні міни-пелюстки.

Ознайомтеся також: Вибух у військовому ешелоні на Київщині: колії відновлено, але рух поїздів відбувається з затримками - деталі події.

Ознайомтеся також з:

Related posts