"В Україні формують вундеркіндів, тоді як у США навчають жити." Українська жінка вказала на основну відмінність між освітніми системами України та США.


В Україні система освіти розрахована на те, що всі діти народились вундеркіндами. Проте не усі з них стають успішними, адже не знають як жити в соціумі. Натомість в США діти у пʼять вже мають завдання, на якому потрібно принести свою улюблену річ і розказати про неї. Таким чином вони навчаються початковим навичкам вміти себе продавати.

Про це повідомила волонтерка, яка працює в школах і дитячих садках, а також освітня експертка Ольга Ульріх під час інтерв'ю для OBOZ.UA. Вона зазначила, що американці акцентують увагу на соціальних аспектах виховання, оскільки вважають, що успіх і щастя вимірюються здатністю ефективно взаємодіяти в суспільстві.

"В Україні система освіти розрахована на те, що всі діти народились вундеркіндами. Але зрештою успішними стають не діти з високими академічними знаннями, а ті, які знають, як жити в соціумі. Ти можеш не знати всіх столиць світу, але матимеш високу посаду, бо знаєш, як працювати в команді, як себе продавати", - ділиться Ульріх.

"Менталітет американців суттєво відрізняється від нашого. Я помічаю, що багато наших співвітчизників акцентують увагу на академічних досягненнях своїх дітей. У той же час, американці більше зосереджуються на соціальних аспектах виховання. Тому в американському суспільстві не стільки знання в навчанні визначають щастя чи успіх, скільки здатність взаємодіяти з іншими людьми", - зазначає вона.

Експертка зауважує, що у США дуже важливо мати хобі і про це питають на будь-якій співбесіді. За її словами, американські вчителі також не чинять моральне насильство над дітьми. Наприклад, якщо в Україні педагоги звикли, щоб з ними віталися, то американські діти можуть цього не робити і це не стане проблемою.

Також, у випадках булінгу в школах спочатку варто надіслати електронного листа вчителю. Якщо ситуація є критичною, необхідно звернутися до правоохоронних органів. Це важливо для збору доказів і формування підтверджень ваших звернень.

Раніше OBOZ.UA повідомляв про те, що українка розкрила причини високого попиту на вчителів у деяких американських школах.

Related posts