Вибухи у Львові призвели до пошкоджень житлових будинків на прилеглих вулицях - Шпитальній та Куліша.


Працівники соціальних служб Львова відвідали мешканців 34 квартир.

Цю інформацію надає Валентина Бартошик, директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, як повідомляє DailyLviv.com.

Вона поділилася інформацією про підтримку, яку місто надає людям, які постраждали внаслідок терористичних вибухів у Львові.

Наші соціальні служби завершили візити до домівок мешканців вулиць Шпитальна та Куліша, які зазнали ушкоджень внаслідок нічної атаки терористів. Загалом було відвідано 34 квартири. Але за цими цифрами стоять реальні люди, які переживають страх, розгубленість та мають потребу в підтримці.

Деяким людям була необхідна підтримка у вигляді бесіди та психологічної допомоги — і ми це забезпечили, включаючи дітей. Інших взяли під соціальний супровід, щоб бути з ними не лише один день. Комусь ми надаємо речі, а для кількох родин вже подані заяви на отримання допомоги від міста.

Нагадуємо, що мешканці міста можуть отримати компенсацію за зіпсовані вікна та вхідні двері в розмірі 8 000 та 12 000 гривень відповідно.

У разі потреби: звертайтеся до соціальної служби підтримки за номером 1620 у робочі дні або на гарячу лінію міста 1580, яка працює цілодобово. Соціальна робота – це про уважний підхід, запитання "як ми можемо допомогти?" та готовність підтримувати контакт стільки, скільки це необхідно. Вдячність нашим соціальним працівникам за їхню спокійну, чутливу та людяну діяльність.

Кожен з вас, хто живе тут, пам'ятайте: місто завжди поряд. Ми вас спостерігаємо, слухаємо і готові підтримати.

"Валентина Бартошик висловила свої глибокі співчуття родині Вікторії."

Нагадаємо, сьогодні вночі в районі ТЦ "Магнус" в центрі Львова, на вулиці Данилишина, пролунали вибухи. Поліціянти приїхали на виклик про незаконне проникнення в приміщення магазину. Внаслідок детонування саморобних вибухових пристроїв на місці загинула 23-річна поліціянтка Вікторія Шпилька. Ще 25 людей отримали поранення, половину з потерпілих госпіталізували, шестеро людей у вкрай важкому стані. Більшість із поранених працівники поліції та військовослужбовці Нацгвардії.

Швидко відреагувавши, правоохоронці затримали підозрювану у справі вибуху у Львові.

Пізніше журналіст Віталій Глагола розповів, що терористка, яка вчинила напад у Львові, самостійно створила вибуховий пристрій під наглядом онлайн-наставників з ФСБ. Її затримали в Самборі, коли вона намагалася втекти з області.

Також читайте: За вибухами стоїть російська ФСБ. Клименко приїхав до Львова та поділився інформацією, яку зафіксували камери спостереження.

Затримано декілька людей. Зеленський висловився щодо вибухів та терористичного акту у Львові.

Теракти у Львові: Садовий розповів про компенсаційні заходи (відео)

Related posts