У Києві вдалося уникнути блекауту: СБУ затримала агента, котрий планував відключити електрику у столиці.


Служба безпеки України здійснює превентивні заходи та затримує "кротів", що ведуть російські ракети до енергетичних об'єктів.

Цю інформацію розкриває політтехнолог Олексій Курпас у своєму блозі на платформі "Цензор.НЕТ".

За словами фахівця, російські військові, перш за все, намагаються виявити вразливі місця в нашій обороні, щоб здійснити атаки на критично важливі обʼєкти.

"Один із способів полягає в тому, щоб виявити "кротів", які можуть виконувати роль навідників. Проте, на щастя, СБУ вчасно ліквідує таких "кротів", - акцентує Курпас."

Політолог навів приклад нещодавнього випадку, коли Служба безпеки викрила "крота" ФСБ в одній із провідних енергокомпаній України.

"Якщо б зрадника не спіймали вчасно, наслідки могли б торкнутися не лише столиці. Втрати від його дій сягнули б сотень мільйонів доларів. Тепер же зрадник отримав заслужене покарання на довічне ув'язнення. Саме завдяки зусиллям підлеглих Малюка, які викривають зрадників-інформаторів, наші міста продовжують отримувати електроенергію", – зазначає експерт.

За інформацією СБУ, цей "кріт" працював в одній із енергокомпаній України. Зрадник мав "злити" координати підземних центрів резервного копіювання інформаційних баз своєї компанії. Йдеться про технологічні сховища спеціалізованих даних, які забезпечують безперебійне функціонування енергетичної системи всієї України.

Курпас нагадав, що нещодавно президент України Володимир Зеленський "попередив" росіян. Під час спілкування з журналістами Зеленський сказав, що коли у Кремлі погрожують блекаутом Києву, вони повинні усвідомити, що у відповідь буде блекаут у Москві.

З огляду на постійні атаки дронів СБУ на нафтопереробні заводи та величезні черги за пальним, я б на місці російських представників серйозно задумався над цими словами. Дрони СБУ довели, що на території Росії немає недосяжних цілей для їхніх операцій. Отже, перед підлеглими Малюка сьогодні стоїть двостороннє завдання: здійснювати удари по ворожих об'єктах на їхній території та виявляти зрадників-інформаторів на своїй. В обох випадках СБУ діє проактивно та завжди на крок попереду росіян, -- підкреслив Курпас.

Нещодавно з'явилася інформація про те, що Служба безпеки України затримала агента ФСБ, який діяв у складі Повітряних Сил Збройних Сил України. Цей зрадник забезпечував цілевказівки для ракетних атак на аеродроми, прагнучи завдати шкоди українській авіації.

Related posts