Атака з ножем на вчительку та однокласника: у Києві підліткові призначили утримання під вартою.
Підлітка, якого підозрюють у спробі вбивства вчительки та однокласника в Оболонському районі Києва, взято під варту. Цю інформацію підтвердила прокуратура столиці.
За ініціативою ювенальних прокурорів, 14-річному хлопцю з Київської області призначили 60 днів утримання під вартою в СІЗО, без можливості внесення застави.
Наразі підозрюваний знаходиться в медичному закладі під контролем правоохоронців. Раніше повідомлялося, що після інциденту він завдав собі порізів на руках і животі, але його стан оцінюється як задовільний. Після завершення лікування його планується перевести до слідчого ізолятора.
"Нагадаємо, 12 січня 2026 року зранку учень 9 класу прийшов до школи, де навчається, з рюкзаком, у якому приніс балаклаву, шолом та два ножі, завчасно підготовлені для вчинення злочину. Спочатку хлопець завдав кілька ударів ножем вчительці, а потім однокласнику", - зауважили в прокуратурі.
Правоохоронні органи класифікували вчинок підлітка як спробу вбивства двох осіб. За це йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 10 до 15 років або навіть довічне ув'язнення.
Станом на 13 січня постраждалі перебували у реанімації.
Раніше Національна поліція зазначала, що у підозрюваного знайшли листування з, можливо, представниками спецслужб РФ, з якими він обговорював напад напередодні й у день його скоєння.


