Внаслідок терористичного акту в Новому Орлеані загинуло 15 осіб.


Кількість жертв теракту в американському Новому Орлеані зросла до 15 осіб.

Згідно з інформацією, наданою Укрінформом, цю новину також висвітлює CNN.

Згідно з інформацією від правоохоронних органів, підозру в цій справі викликав 42-річний ветеран армії США Шамсуд-Дін Джаббар, який проживає у Техасі.

Зазначено, що Джаббар записав кілька відео перед нападом, у яких він повідомляв про своє вступ до терористичної організації ІДІЛ.

Джаббар служив в армії США з 2007 по 2020 рік і брав участь в одній військовій місії в Афганістані з лютого 2009 року по січень 2010 року.

В даний час правоохоронці розслідують можливу участь інших осіб у здійсненні теракту.

У четвер ФБР організує закритий брифінг для обраних членів Конгресу, присвячений обговоренню атаки.

У мексиканському Міністерстві закордонних справ повідомили, що внаслідок нападу постраждали щонайменше двоє громадян Мексики.

Як повідомляв Укрінформ, у новорічну ніч у Новому Орлеані загинули щонайменше 10 людей, ще три десятки зазнали поранень після того, як автомобіль в'їхав у великий натовп. ФБР підтвердило загибель нападника, який здійснив смертельний наїзд на автомобілі на мирних людей та офіційно заявило, що розслідує цей інцидент як терористичний акт.

У той же день у Лас-Вегасі, біля входу до 64-поверхового Trump International Hotel and Tower, відбувся вибух електричного автомобіля Tesla Cybertruck. Внаслідок цього інциденту загинула щонайменше одна людина, а семеро отримали поранення. Ілон Маск, генеральний директор Tesla, який розпочав власне розслідування, зазначив у своєму дописі на платформі X, що вибух викликаний "дуже великими феєрверками або бомбою, яка знаходилася в кузові орендованого Cybertruck і не була пов'язана з самим автомобілем".

Related posts